Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Muž věznil manželku v poutech a na chleba jí natíral sperma. Peklo, kterým si prošla, jí nikdo nevěřil

Muž věznil manželku v poutech a na chleba jí natíral sperma. Peklo, kterým si prošla, jí nikdo nevěřil

Dva roky strávila uvězněná ve sklepě vlastního domu, kde ji její muž mučil, znásilňoval a bil. Mariusz své manželce často nedával jídlo a když už, tak jen vodu a chléb, do kterého jí dával spermie. Děsivý případ ukázal vážné selhání polské prokuratury.

Eva a Mariusz se seznámili v roce 2005, z galantního muže snů se ale brzy po svatbě stala zrůda. Pouhý týden po obřadu svou manželku poprvé udeřil a postupem času se začala ukazovat jeho pravá povaha. Eva Mariusze chtěla opustit, ale on ji přemlouval, že ji miluje. Když se páru narodily dvě dcerky, začal být čím dál agresivnější.

Mariusz svou ženu poté uvrhl do sklepa jejich domu, kde navíc vyšrouboval žárovku, takže tam byla Eva úplně potmě. „Tohle je teď tvůj pokoj. Máš, co si zasloužíš,“ měl jí tehdy říct. Ve sklepě ji pak znásilňoval a odpíral jí jídlo.

Když už jí nějaké přinesl, tak se žena musela najíst se spoutanýma rukama a nohama jako zvíře. „Jak se později ukázalo, krmil ji chlebem, do kterého jí dával spermie,“ uvedla vyšetřovatelka Katarzyna Cislo.

Žena se dokázala dostat na svobodu, tím ale její příběh neskončil. Čtěte pokračování zde.

 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>