Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Netradiční scéna. Šťastný Macron objímal vnučku své o pětadvacet let starší manželky

Netradiční scéna. Šťastný Macron objímal vnučku své o pětadvacet let starší manželky

Po jeho boku stála Brigitte (64) po celou dobu kampaně a samozřejmě i při oslavě sladkého triumfu, která se uskutečnila v Paříži v Louvru. Emmanuel Macron (39) porazil Marine Le Penovou a novou první dámou Francie se stane bývalá Macronova profesorka, kterou Francouzi pokládají za velmi inteligentní a šarmantní ženu. Společně s nimi se na pódiu u Louvru objevily i Brigittina dcera a vnučka, kterou šťastný Macron objímal.

Když se bývalý investiční bankéř Macron rozhodl kandidovat na prezidentský úřad, opustila svoji práci a podřídila svůj život jeho kariéře. Brigitte Trogneux (64), bývalá profesorka na prestižním gymnáziu, je jeho nejdůležitější poradkyní a po jeho zvolení prezidentem se stane patrně velice neortodoxní první dámou Francie.

Brigitte nechyběla na pódiu u Louvru, kde Macron slavil své vítězství. Po jejich boku stála i její dcera Tiphanie. Nová první dáma Francie má tři děti - dcery Tiphanie a Laurence a syna Sébastiena. A sedm vnoučat. Právě svou nevlastní vnučku objímal Macron na pódiu a opájel se triumfem.

Po postupu Emmanuela Macrona do druhého kola prezidentských voleb se jeho manželství s o 25 let starší ženou, která má dnes už sedm vnoučat, stalo tématem číslo jedna světových médií.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek