Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Šofér Michal záhadně zmizel ve Francii. Otec se ho vydal hledat na vlastní pěst

Šofér Michal záhadně zmizel ve Francii. Otec se ho vydal hledat na vlastní pěst

Po svém devětadvacetiletém synu Michalovi pátrá zoufalý Petr ze Slovenska. Podle něj syn jel s kamionem do Francie. Petr se snažil sledovat jeho pohyb, ale od určité doby nemá jedinou informaci o tom, kde je nebo co dělá.

Michal Tomko (29) se ztratil ve Francii ve Fleury-les-Aubrais. Kamion odstavil pouhých 500 metrů do místa vykládky, aniž by náklad vyložil, a podle všeho nastoupil k někomu do auta.

„Poslední jeho stopu mám v centru Orleans u řeky a v nějaké pizzerii, kde platil kartou 3 €, protože u sebe zřejmě neměl hotovost. To bylo kolem desáté večer, ale od té doby se nikomu neozval a ani neplatil kartou,“ řekl podle serveru Pluska.sk jeho otec Petr (51).

Nakonec sám vyrazil do Francie po synovi pátrat. On i rodina doufají, že je u toho člověka, ke kterému nasedl do auta. Měly se totiž objevit i informace, že skočil z mostu do řeky.

„Psal sice kamarádům, že ho práce po deseti letech na cestách za volantem kamionu už nebaví, ale když se s nimi bavil, žádné sebevražedné sklony neměl. Ozvali se mi i chlapi, kteří s ním předtím, než se ztratil, byli a říkali, že byl v pořádku. Já jsem s ním telefonoval v pondělí večer a vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že má nějaké problémy nebo že by chtěl skoncovat se životem,“ vysvětluje Petr.

Text vyšel na serveru Blesk.cz. Další zprávy čtěte zde.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek