Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Záhadná smrt Magdy v Egyptě: Policie má nečekanou stopu

Záhadná smrt Magdy v Egyptě: Policie má nečekanou stopu

Mohou za smrt Magdy duševní potíže? Podle polských médií se mladá žena léčila na psychiatrické klinice! Policisté si prý už vyžádali její lékařské zprávy. Rodina o tom ale nic neví.

Informaci o tom, že se Magdalena Zuk (†27) léčila na psychiatrické klinice, přinesl polský zpravodajský web WP Wiadomosci. Mladá žena měla být pacientkou kliniky ve Sieniawce a policisté si údajně vyžádali její lékařské záznamy.

Sedmadvacetiletá Polka trávila konec dubna sama na dovolené v Egyptě. Podle ostatních cestujících se po příjezdu začala chovat divně. Personál ji následně měl najít v hotelovém pokoji v bezvědomí. Magda byla hospitalizována, ale z nemocnice se pokusila utéct. Poté před zraky sestřičky vyskočila z okna v druhém patře. V nemocnici zraněním podlehla.

Vyšetřovatelé nyní zkoumají, jestli za jejím činem nebyl psychický kolaps. "Kancelář prokurátora si vyžádala specifické dokumenty v této záležitosti," potvrdil zástupce úřadu na včerejší tiskové konferenci. Rodina Magdy prostřednictvím svého právníka vzkázala, že si není vědoma toho, že by se dívka léčila či navštívila psychiatra.

Policie zatím nechce okolnosti smrti komentovat, čeká se ještě na výsledky laboratorních testů a na závěry pitvy, která proběhne v Polsku. Příčinou smrti byla podle egyptských úřadů zranění způsobená pádem z výšky.

Více o případu najdete na webu Blesku. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek