Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Záhadná smrt mladého fotbalisty: Babičce se naskytl děsivý pohled

Záhadná smrt mladého fotbalisty: Babičce se naskytl děsivý pohled

Nevinná hra se změnila v tragédii. Čtrnáctiletý fotbalista po sobotním zápasu s kamarády náhle zkolaboval a zemřel. Na zemi v koupelně ho našla babička po návratu z kostela.

Čtrnáctiletý Timotej ze slovenské obce Dlhá si v sobotu odpoledne šel zahrát fotbal s kamarády na hřiště. Při hře se chlapec udeřil do břicha o zábradlí, ale po příchodu domů si na nic nestěžoval a celý den byl s babičkou, která se o něj v době nepřítomnosti rodičů starala.

V neděli dopoledne si měl chlapec podle informací Nového Času babičce postěžovat, že se mu udělalo zle. Ta mu proto dala obklad a tabletku a vyrazila do kostela. Po návratu se jí naskytl nejhorší pohled v životě. Její milovaný vnuk ležel bez známek života na zemi v koupelně.

Babička ihned zavolala sanitku, záchranáři už ale nemohli nic dělat. „Navzdory velké snaze záchranářů se chlapce oživit nepodařilo,“ uvedl mluvčí záchranářů Jozef Minár. Přesnou příčinu smrti určí až nařízená pitva. „Ohledávající lékař prvotně známky cizího zavinění nezjistil. Policie zahájila trestní stíhání pro usmrcení, v současnosti probíhají výslechy svědků,“ řekla policejní mluvčí Martina Kredatusová.

Pokračování článku najdete na Blesk.cz. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek