Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Test Filip

Test Filip

„Modrá velryba je hoax!“ hlásají mnohá média i odborníci na internetovou kriminalitu. Tvrdí, že policie svým tvrzením, že se nebezpečná hra objevila v Česku, podpořila šíření paniky a zájmu o celé téma, který může být kontraproduktivní. Policie toto nařčení tvrdě odmítá a vzkazuje, že o modré velrybě v Česku mají důkazy.

Tento článek slouží pro testování čehokoli, například linkování SEM

Konečné výsledky voleb v ČR

Vstup do speciálu
Sečteno: 100.00 %
Účast: 60.84 %
29.64 %
ANO
11.32 %
ODS
10.79 %
Piráti
10.64 %
SPD
7.76 %
KSČM
7.27 %
ČSSD

Budete využívat Youtube?

Ano. Když něco nedokážete popsat, tak je nejlepší to znázornit obrázkem. Chci využít všech 19 tisíc členů, které v sociální demokracii máme. Jsme přece výjimeční tím, že máme strukturu. Máme více než 100 tajemníků, kteří řídí okres a jsou placení sociální demokracií. Pokud se nám je podaří vtáhnout do kampaně, tak je to obrovská armáda lidí. Máme lídra, kandidáta na premiéra Bohuslava Sobotku, o tom není potřeba diskutovat. Pak máme třináct lídrů kandidátek. Všichni i pan předseda budou používat Youtube, kde budou krátké šoty. Musí to být vtipné, musí to mít nápad a emoci, aby vás to zaujalo.

Skóre z první prezidentské debatySkóre z první prezidentské debatyautor: Demagog.cz

Ještě k personálnímu složení strany. Jak vnímáte odchod Michala Haška nebo Jeronýma Tejce?

Myslím, že odchod Jeronýma Tejce nepochopil nikdo. Nikdo ho nepřemlouval, aby skončil. Prostě se takto rozhodl svobodně. Nikdo na něj netlačil. Já jsem to okomentoval, že je to škoda.

On ale říkal – i v reakci na poslední sjezd ČSSD, kde nebyl zvolen místopředsedou, že neměl možnost prosazovat svůj názor ve straně.

Víte, kolikrát jsem já politicky prohrál? A ani jednou jsem sociální demokracii neopustil. Jak Jeronýma znám, tak si myslím, že to není o zhrzenosti. Někdy máte pocit, že už máte všeho plné zuby a chcete změnu. To se někdy v životě stává. Já nevím, jestli to je pravý důvod. Každopádně nás to všechny překvapilo. A je pravda, že Tejc byl jednou z hlavních tvářích a silných hráčů v rámci ČSSD. Michal Hašek takový byl také. Bohužel u něj došlo k tomu, že i přesto, že dostal obrovskou podporu v preferenčních hlasech, tak sociální demokracie prohrála v krajských volbách. To čeká jednou každého, i mě. 

1080p 720p 360p
Jiří Humhal, finanční ředitel společnosti Zonky

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek