25 let hospodářských dostihů: Premiantem regionu je Polsko, rozvinuté Evropě se přiblížilo nejvíce | info.cz

Články odjinud

25 let hospodářských dostihů: Premiantem regionu je Polsko, rozvinuté Evropě se přiblížilo nejvíce

1. DÍL SÉRIE ČESKO-SLOVENSKÉ ČTVRTSTOLETÍ  l  Česká a slovenská ekonomika jsou si dnes podobnější než v době rozpadu federace. Může za to i slovenský reformní spurt, který přišel po vládách Vladimíra Mečiara. Právě tím by se přitom Česko i dnes mohlo v mnoha ohledech inspirovat. Vyplývá to z dalšího dílu unikátní procházky našimi hospodářskými dějinami, kterou v kontextu výročního osmičkového roku přichystal tým Alter Eko. Tentokrát zakladatel think-tanku Mendelovo evropské centrum Lubor Lacina a docent vyučující na ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity Libor Žídek zasadili transformaci obou republik do regionálního kontextu. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud