Články odjinud

Česko a Slovensko, 25 let poté: Nejbohatší máme na dohled, bezstarostná jízda nás ale nečeká

2. DÍL SÉRIE ČESKO-SLOVENSKÉ ČTVRTSTOLETÍ. Navzdory (občasným) politickým turbulencím se v Česku i na Slovensku 25 let po rozpadu federace žije dobře. Solidní hospodářský růst přitom v rychlejší růst životní úrovně dokázali přetavit slovenské domácnosti. Vyplývá to z dalšího dílu unikátní procházky našimi hospodářskými dějinami, kterou v kontextu výročního osmičkového roku přichystal tým Alter Eko. Tentokrát proděkan z Fakulty mezinárodních vztahů VŠE Pavel Hnát a hlavní ekonom ČSOB Martin Kupka diskutují síly a slabiny obou republik včera, dnes i zítra.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud