Články odjinud

Evropa v roce 2018: Starý kontinent se musí vypořádat s nefér čínskými praktikami

1. DÍL SÉRIE SVĚT V ROCE ’18. Západ nadále uvadá, o to důrazněji se o slovo na globální scéně hlásí rozvíjející se giganti. Praporem (ekonomické) globalizace tak například namísto Spojených států mává Čína, což v dlouhodobém horizontu nevěstí pro malé, otevřené země západního střihu, mezi něž patří i Česko, nic dobrého. Nejen o tom v geopolitickém výhledu na příští rok diskutovali Michael Romancov, politický geograf vyučující na Univerzitě Karlově a Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud