Články odjinud

Hlas (z) Londýna: S Babišem je referendum o czexitu reálné. Prezidentské volby napoví

1. DÍL SÉRIE ČESKO V ROCE ’18. Domácí ekonomice se bude i letos dařit, naše platy by díky tomu měly narůst o 8-10 procent. V delším výhledu je nicméně pokračující zdražování ceny práce jedním ze strukturálních rizik, se kterými se Česko bude muset vypořádat. K nim se – vzhledem ke stávajícímu politickému vedení – řadí i hrozba czexitu, tedy vystoupení Česka z EU. Podrobnosti diskutoval publicista a konzultant Roman Chlupatý s Raffaellou Tenconi, někdejší vedoucí týmu analyzujícího střední a východní Evropu pro Bank of America, dnes partnerkou londýnské ADA Economics.    

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud