(Ne)klidné čtvrtstoletí: Česko je oázou hospodářského klidu. Občas politice navzdory | info.cz

Články odjinud

(Ne)klidné čtvrtstoletí: Česko je oázou hospodářského klidu. Občas politice navzdory

2. DÍL SÉRIE HISTORICKÉ PARALELY. I v Česku dochází k prohlubování příkopů mezi pomyslnými nervovými uzly a periferií, na rozdíl od mnoha okolních států nicméně kvůli tomu nezažíváme extrémy. To bylo v posledních pětadvaceti letech patrné například na trhu práce, který opakovaně absorboval krizové šoky lépe než na Slovensku nebo na jižním křídle eurozóny. Potvrzuje to unikátní procházka našimi hospodářskými dějinami, kterou v kontextu výročního osmičkového roku přichystal tým Alter Eko. Ve druhém díle se emeritní rektor VŠE Richard Hindls a hlavní ekonom ČSOB Martin Kupka zaměřili na klíčové okamžiky od revolučního zlomu v roce 1989.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud