Schizofrenní život česko-syrského zubaře: „ČR byla oázou svobody. Děsí mě, co se tu teď děje“ | info.cz

Články odjinud

Schizofrenní život česko-syrského zubaře: „ČR byla oázou svobody. Děsí mě, co se tu teď děje“

Narodil se na začátku 70. let v Pardubicích české mamince a syrskému tatínkovi. S rodiči ještě jako malý odletěl do Damašku, kde do svých 23 let studoval a stal se zubařem. Zpátky v České republice získal potřebné atestace a postupem času vybudoval špičkovou stomatologickou kliniku v Hradci Králové. Radek Mounajedd v současnosti patří ke špičce ve svém oboru a Česko považuje za svůj domov. V poslední době ale ve společnosti cítí pnutí, politická situace ho prý znervózňuje. A ačkoliv sám umí perfektně česky a přijal evropský styl života, Češi se ho prý pořád ptají, jestli se nechce vrátit „domů“. Je Česko stále oázou svobody a liberalismu? Co mu chybí v tuzemském zdravotnictví? A proč se zubaři stahují z venkova do větších měst? Podívejte se na rozhovor.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud