Výměna osvědčené koruny za euro? Eurozóna nemusí přežít, varuje exguvernér Singer | info.cz

Články odjinud

Výměna osvědčené koruny za euro? Eurozóna nemusí přežít, varuje exguvernér Singer

3. DÍL SÉRIE HISTORICKÉ PARALELY. Obyvatelé Česka mají rádi jistotu a předvídatelnost, i proto fandí koruně (a nedávnou intervenci mnozí kritizovali). Domácí měna sice ve své historii předvedla hned několik kotrmelců, tradičně ale funguje jako ochranná hráz před vnějšími turbulencemi. Ilustruje to i unikátní procházka našimi hospodářskými dějinami, kterou v kontextu výročního osmičkového roku přichystal tým Alter Eko. Pod dílem o minulosti a budoucnosti koruny jsou podepsáni hlavní ekonomka Raiffeisenbank Helena Horská a hlavní ekonom Generali CEE Holding Miroslav Singer. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud