Alza začala prodávat elektromobily Tesla, na skladu má jen dva | info.cz

Články odjinud

Alza začala prodávat elektromobily Tesla, na skladu má jen dva

E-shop Alza.cz odstartoval prodej elektromobilů, v centrále v pražských Holešovicích představil dva nově nabízené modely. Teslu X 100D za 3,5 milionu korun a Teslu S 75D za tři miliony, zákazník má možnost platit i v bitcoinech. Alza má naskladněné dva vozy, další bude dokupovat přímo od Tesly z nizozemského skladu.

„Nepředpokládáme, že by jeden zákazník objednal deset vozů,“ argumentovala Patricie Šedivá, PR manažerka společnosti. Pokud by vůz nebyl skladem, zákazník si na jeho dodání počká minimálně dva týdny. Společnost uvedla, že si lidé mohou Teslu otestovat během bezplatné zkušební jízdy Prahou.

Alza se přihlásila ke konceptu usilujícího o města, která budou stejně čistá jako vesnice, Teslu si mohou zákazníci koupit přímo v prostředí internetového obchodu. „Od začátku jsme chtěli, aby pořízení elektromobilu bylo pro lidi stejně snadné, jako by si kupovali mobilní telefon,“ uvedl manažer projektu Jaromír Řánek.

Celý článek si přečtěte na webu E15. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud