Modelová ofenziva škodovky bude pokračovat i letos. Přečtěte si, jaká auta představí | info.cz

Články odjinud

Modelová ofenziva škodovky bude pokračovat i letos. Přečtěte si, jaká auta představí

Představením Škody Kodiaq v loňském roce „modelová ofenziva“ mladoboleslavské Škody Auto rozhodně neskončila. INFO.CZ se z důvěryhodných zdrojů podařilo zjistit, jaké novinky automobilka letos chystá. Jako první se na veřejnosti objeví fotografie takzvaných derivátů SUV Kodiaq. Mělo by se tak stát už za tři týdny.

Kodiaqu zatím chybí nejluxusnější stupeň výbavy Laurin&Klement. Vsadili bychom si, že jej uvidíme na fotografiích a následně i na autosalonu v Ženevě. Spekuluje se, že velké SUV dostane i sportovnější model RS, ale to není vůbec jisté. Auto, které ponese označení SportLine, je ale jistotou, stejně jako označení Scout pro zákazníky, kteří ještě nezapomněli, že SUV není jen do města.

Nejočekávanější novinkou ovšem bude nástupce velmi oblíbeného modelu Yeti, který by se v prodeji měl objevit letos v listopadu. Automobilka ho chce představit nejspíš už v září na autosalonu ve Frankfurtu. Přestože zatím nejsou k dispozici ani „špionážní“ fotografie, podle ohlasů ze škodovky půjde o model hodně podobný Kodiaqu, jen bude o něco menší.

Vše o senátních a komunálních volbách se dočtete zde>>>

Lehčí změny čekají modely Octavia, Octavia RS a Scout, Rapid a Citigo. Všechny projdou faceliftem, přičemž škodovka již odhalila fotografie Octavie, která dostala rozdělená přední světla. Facelift Rapidu a nejmenšího modelu Citigo by se měl objevit v červnu letošního roku.

Komunální volby se blíží. Aktuální informace i zpravodajství o sestavování politických koalic naleznete zde>>>

Blíží se senátní volby. Aktuální informace a zpravodajství naleznete zde>>>

INFO.CZ spouští novou rubriku, která nabízí aktuální zpravodajství o Evropské unii. Reportáže, analýzy a komentáře naleznete zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud