Nadělte si v novém roce nové auto, v Srba Servisu si vyberte ihned ze skladových vozů

HalfPageAd-1

Prezentace klienta

11. 01. 2019 • 01:00

Při nákupu skladového vozu nečekáte, až se váš vysněný vůz vyrobí v továrně, což se může protáhnout i na několik měsíců. Skladové vozy také mívají zajímavou výbavu, protože reprezentují značku vozu na prodejně. A to nejlepší – auto je obvykle dostupné za výrazně zajímavější cenu.

Mobile-rectangle-3

Výhodou u skladových vozů je i to, že si můžete vyzkoušet hned několik motorizací a stupňů výbavy. Jakmile vyřídíte potřebné formality, odjedete novým autem ještě ten samý den. U některých skladových vozů lze využít i operativní leasing. Podívejte se na auta, která nyní můžete pořídit za výhodných podmínek.

Jeep Compass Longitude

Auto pro každodenní ježdění i nečekaná dobrodružství. To je nový Jeep Compass Longitude, který naleznete mezi skladovými vozy Jeep u Srba Servis. O pohon svižného SUV se stará benzinový motor MultiAir s obsahem 1,4 l o výkonu 140 koní. Uvnitř na vás čeká našlapaná výbava s koženým volantem a řadicí pákou, která ovládá 6stupňovou manuální převodovku. O bezpečnost a pohodlí se stará aktivní systém upozornění na vyjetí z jízdního pruhu, systému ochrany proti převrácení vozidla nebo senzor automatického zapnutí světlometů. Skladový model Jeep Compass Longitude se 17palcovými koly můžete nyní pořídit s výraznou slevou.

Příklad cenové kalkulace:

Originální cena: 664 290 Kč

Cena výbavy celkem: 64 100 Kč

Cena vozidla vč. výbavy: 728 390 Kč

Sleva SRBA SERVIS, s.r.o.: -178 490 Kč

Konečná cena: 549 900 Kč s DPH

Jeep Compass

Opel Crossland X

Kompaktní SUV Opel Crossland X má ve své výbavě například: asistent pro rozjezd do kopce, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie, LED světlomety pro denní svícení, tempomat nebo varování před vybočením z jízdního pruhu. Vybrat si můžete z několika barev karoserie skladových vozů Opel Crossland X. Všechny pohání benzinové motory o objemu 1,2 l5stupňovou manuální, nebo 6stupňovou manuální i automatickou převodovkou. Na skladové vozy nyní získáte 18% slevu. Navíc můžete využít nabídky operativního leasingu už za 6582 Kč měsíčně!

Příklad cenové kalkulace:

Cena základního modelu: 394 900 Kč

Cena výbavy celkem: 34 300 Kč

Cena vozidla vč. výbavy: 429 200 Kč

FLEET sleva (nákup na IČO, pro ZTP nebo lékaře): -7 410 Kč

Slevová kampaň: -67 700 Kč

Konečná cena vozidla: 354 090 Kč s DPH

Podívejte se na další výhodné nabídky skladových vozů Jeep a Opel od Srba Servis. Kromě zajímavých slev a možností financování výhodně pořídíte i sadu zimních kol a další příslušenství. Automobily jsou připraveny ihned k odběru.

SDÍLET

Billboard-bottom-1