Poklidný rozchod. Opel bude vyrábět auta pro GM i pod křídly Francouzů | info.cz

Články odjinud

Poklidný rozchod. Opel bude vyrábět auta pro GM i pod křídly Francouzů

Poté, co americký koncern General Motors odsouhlasil prodej automobilky Opel francouzskému konglomerátu PSA, vyvstaly otázky o budoucnosti německého výrobce. Podle aktuálních informací by však změna na světové mapě automobilového průmyslu měla proběhnout ve vzájemném smíru.

 

Dokazuje to především fakt, že nový majitel Opelu, koncern PSA skládající se z automobilek Citroen a Peugeot, přislíbili pokračování výroby ve dvou německých továrnách Opelu i v následujících letech. Zároveň by se celá výroba měla rozšířit o nové modely kategoie SUV, a to jak v továrně v Rüsselsheimu, tak v produkčním podniku Eisenachu.

Dalším klíčovým krokem pro budoucnost Opelu je pokračování spolupráce s automobilkou Buick, která patří do koncernu General Motors. Podle nejnovějších prohlášení by měla tato spolupráce trvat i po roce 2019, což byly současné předpoklady.

Celý článek si můžete přečíst na webu E15.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud