Pražskou náplavku zaplaví auta. Návštěvníci uvidí desítky značek, některé ve světové premiéře | info.cz

Články odjinud

Pražskou náplavku zaplaví auta. Návštěvníci uvidí desítky značek, některé ve světové premiéře

Pražská náplavka ožije neobvyklým ruchem. Na samotný závěr prázdnin tam proběhne velká akce Světa motorů: výstava Auta na náplavce. Vstup na neobyčejnou čtyřdenní show bude zdarma.

 

Ve dnech 31. srpna až 3. září se oba vltavské břehy promění ve svět aut. K vidění bude více než stovka modelů 18 věhlasných značek, a to v rámci akce Auta na náplavce. „Proč Svět motorů a proč zrovna náplavka? Myslíme si, že jako nejvýznamnější motoristické médium jsme předurčeni k tomu, abychom nezůstávali jen u tištěných a onlineových informací. Náš záběr bude mnohem širší,“ vysvětluje šéfredaktor Světa motorů Zbyšek Pechr.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud