Co jsou palubní mýtné jednotky a jak z nich můžete profitovat? | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Co jsou palubní mýtné jednotky a jak z nich můžete profitovat?

Co jsou palubní mýtné jednotky a jak z nich můžete profitovat?
 

Správa vozového parku si žádá neustálou kontrolu nad pohybem jednotlivých vozidel a jejich platby na cestách. Jednotlivé země vyžadují různé tarify a řidiči často na mýtných branách pravidelně ztrácí drahocenný čas. Firma Total Truck Solutions se kromě čerpacích stanic a automobilových olejů zaměřuje na zjednodušování nákladní dopravy. Přišla proto na trh s jednotkou PASSandgo.

Co je PASSandgo?

Palubní jednotka PASSandgo je malá krabička, která se připevní na čelní sklo vozu a umožňuje kamionům využívat expresní mýtný pruh. Řidičům vaší vozové flotily zajistí bezpečnost a pohodlí a vám kontinuální přehled nad provozem.

PASSandgo můžete využít v několika variantách podle vašich preferencí a pohybu vašich řidičů:

  • PASSango Francie umožní plynulý průjezd celou Francií
  • PASSango Pyrenejský poloostrov zajistí pohodlí nejen ve Francii, ale také ve Španělsku a Portugalsku
  • PASSango Evropa se vztahuje na Francii, Belgii, Rakousko, Španělsko a Portugalsko
  • PASSango EuroPilot je nejkomplexnější variantou, zahrnující PASSango Evropa a funkci zeměpisné lokalizace
  • Palubní jednotku využijí řidiči kromě silnic také na bezpečných hlídaných parkovištích poblíž svých tras.

Jednoduché a přehledné

Díky doplňkové službě PASSalert budete mít přehled o jakémkoli nežádoucím použití, o využití dražší cesty nebo o podezřelém chování vozu. Dostanete možnost nonstop kontroly palivových karet a v případě potřeby je tak můžete zablokovat. V zákaznické zóně platformy máte pak možnost sledovat veškeré transakce svých vozidel, které poté uvidíte také přehledně rozepsané v jediné faktuře. Pokud dojde k poruše zařízení, stačí zažádat o jeho bezplatnou výměnu a vaše jednotka bude dál fungovat.

Palubní jednotka snižuje výdaje na cesty

Jednotka PASSandgo nezjednodušuje život pouze řidičům, manažerům a majitelům flotil, ale pomáhá mimo jiné s plynulejším provozem na dálnicích v jednotlivých zemích. Ty tyto systémy odměňují slevami. S palubními jednotkami tak získáte až 13 % slevu z výdajů za své cesty po Francii, ve Španělsku se úspora vyšplhá dokonce až 50 %.

Využijte online kalkulačku Total a spočítejte si, kolik můžete ušetřit s optimalizací svého vozového parku. Pokud implementujete PASSandgo Pilot, nejen že ušetříte finance a čas, ale získáte také spokojenější klienty, kterým budete mít možnost referovat aktuální polohu jejich zboží.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.