Co jsou palubní mýtné jednotky a jak z nich můžete profitovat? | info.cz

Články odjinud

Co jsou palubní mýtné jednotky a jak z nich můžete profitovat?

Co jsou palubní mýtné jednotky a jak z nich můžete profitovat?
 

Správa vozového parku si žádá neustálou kontrolu nad pohybem jednotlivých vozidel a jejich platby na cestách. Jednotlivé země vyžadují různé tarify a řidiči často na mýtných branách pravidelně ztrácí drahocenný čas. Firma Total Truck Solutions se kromě čerpacích stanic a automobilových olejů zaměřuje na zjednodušování nákladní dopravy. Přišla proto na trh s jednotkou PASSandgo.

Co je PASSandgo?

Palubní jednotka PASSandgo je malá krabička, která se připevní na čelní sklo vozu a umožňuje kamionům využívat expresní mýtný pruh. Řidičům vaší vozové flotily zajistí bezpečnost a pohodlí a vám kontinuální přehled nad provozem.

PASSandgo můžete využít v několika variantách podle vašich preferencí a pohybu vašich řidičů:

  • PASSango Francie umožní plynulý průjezd celou Francií
  • PASSango Pyrenejský poloostrov zajistí pohodlí nejen ve Francii, ale také ve Španělsku a Portugalsku
  • PASSango Evropa se vztahuje na Francii, Belgii, Rakousko, Španělsko a Portugalsko
  • PASSango EuroPilot je nejkomplexnější variantou, zahrnující PASSango Evropa a funkci zeměpisné lokalizace
  • Palubní jednotku využijí řidiči kromě silnic také na bezpečných hlídaných parkovištích poblíž svých tras.

Jednoduché a přehledné

Díky doplňkové službě PASSalert budete mít přehled o jakémkoli nežádoucím použití, o využití dražší cesty nebo o podezřelém chování vozu. Dostanete možnost nonstop kontroly palivových karet a v případě potřeby je tak můžete zablokovat. V zákaznické zóně platformy máte pak možnost sledovat veškeré transakce svých vozidel, které poté uvidíte také přehledně rozepsané v jediné faktuře. Pokud dojde k poruše zařízení, stačí zažádat o jeho bezplatnou výměnu a vaše jednotka bude dál fungovat.

Palubní jednotka snižuje výdaje na cesty

Jednotka PASSandgo nezjednodušuje život pouze řidičům, manažerům a majitelům flotil, ale pomáhá mimo jiné s plynulejším provozem na dálnicích v jednotlivých zemích. Ty tyto systémy odměňují slevami. S palubními jednotkami tak získáte až 13 % slevu z výdajů za své cesty po Francii, ve Španělsku se úspora vyšplhá dokonce až 50 %.

Využijte online kalkulačku Total a spočítejte si, kolik můžete ušetřit s optimalizací svého vozového parku. Pokud implementujete PASSandgo Pilot, nejen že ušetříte finance a čas, ale získáte také spokojenější klienty, kterým budete mít možnost referovat aktuální polohu jejich zboží.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud