Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Co jsou palubní mýtné jednotky a jak z nich můžete profitovat?

Co jsou palubní mýtné jednotky a jak z nich můžete profitovat?
 

Správa vozového parku si žádá neustálou kontrolu nad pohybem jednotlivých vozidel a jejich platby na cestách. Jednotlivé země vyžadují různé tarify a řidiči často na mýtných branách pravidelně ztrácí drahocenný čas. Firma Total Truck Solutions se kromě čerpacích stanic a automobilových olejů zaměřuje na zjednodušování nákladní dopravy. Přišla proto na trh s jednotkou PASSandgo.

Co je PASSandgo?

Palubní jednotka PASSandgo je malá krabička, která se připevní na čelní sklo vozu a umožňuje kamionům využívat expresní mýtný pruh. Řidičům vaší vozové flotily zajistí bezpečnost a pohodlí a vám kontinuální přehled nad provozem.

PASSandgo můžete využít v několika variantách podle vašich preferencí a pohybu vašich řidičů:

  • PASSango Francie umožní plynulý průjezd celou Francií
  • PASSango Pyrenejský poloostrov zajistí pohodlí nejen ve Francii, ale také ve Španělsku a Portugalsku
  • PASSango Evropa se vztahuje na Francii, Belgii, Rakousko, Španělsko a Portugalsko
  • PASSango EuroPilot je nejkomplexnější variantou, zahrnující PASSango Evropa a funkci zeměpisné lokalizace
  • Palubní jednotku využijí řidiči kromě silnic také na bezpečných hlídaných parkovištích poblíž svých tras.

Jednoduché a přehledné

Díky doplňkové službě PASSalert budete mít přehled o jakémkoli nežádoucím použití, o využití dražší cesty nebo o podezřelém chování vozu. Dostanete možnost nonstop kontroly palivových karet a v případě potřeby je tak můžete zablokovat. V zákaznické zóně platformy máte pak možnost sledovat veškeré transakce svých vozidel, které poté uvidíte také přehledně rozepsané v jediné faktuře. Pokud dojde k poruše zařízení, stačí zažádat o jeho bezplatnou výměnu a vaše jednotka bude dál fungovat.

Palubní jednotka snižuje výdaje na cesty

Jednotka PASSandgo nezjednodušuje život pouze řidičům, manažerům a majitelům flotil, ale pomáhá mimo jiné s plynulejším provozem na dálnicích v jednotlivých zemích. Ty tyto systémy odměňují slevami. S palubními jednotkami tak získáte až 13 % slevu z výdajů za své cesty po Francii, ve Španělsku se úspora vyšplhá dokonce až 50 %.

Využijte online kalkulačku Total a spočítejte si, kolik můžete ušetřit s optimalizací svého vozového parku. Pokud implementujete PASSandgo Pilot, nejen že ušetříte finance a čas, ale získáte také spokojenější klienty, kterým budete mít možnost referovat aktuální polohu jejich zboží.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Výsledky 1. kola voleb 2. kolo Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Dění a výsledky ve druhém kole senátních voleb vám přinášíme i v online přenosu>>>

Komunální volby 2018

Výsledky voleb Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva Praha Brno Ostrava

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Volby 2018 - Volební videa a bohaté galerie najdete na Blesk.cz>>>

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Většinu velkých měst získalo ANO, neovládlo ale Prahu. Významně ztratila ČSSD

Hnutí ANO získalo v letošních komunálních volbách nejvíce velkých měst. Ztratilo ale Prahu, kde vyhrála ODS před Piráty, ANO tam skončilo páté. V Brně, Ostravě a řadě dalších měst však zvítězilo. Významné ztráty zaznamenala sociální demokracie. V celé republice pak tradičně nejvíce zastupitelských křesel získala nejrůznější místní sdružení nezávislých kandidátů. Volební účast se pohybovala mírně nad 47 procenty, což je zhruba o tři procentní body víc než v roce 2014. Vyplývá to z údajů na volebním serveru.

Občanští demokraté sice v Praze vyhráli, ale mohou i tak skončit v opozici. O koalici chtějí totiž další subjekty, jež v hlavním městě uspěly - hnutí Praha Sobě a Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) - jednat s Piráty. Do pražského zastupitelstva se poprvé od roku 1990 nedostanou zástupci ČSSD a KSČM. Sociální demokraté nebudou poprvé od roku 1990 ani v zastupitelstvech některých dalších měst, kde dosud měli vliv na chod radnic. Platí to například pro Hradec Králové, Ústí nad Labem a Zlín.

ODS, která v Praze vyhrála komunální volby, získala v 65členném zastupitelstvu 14 mandátů. Druzí Piráti mají 13 mandátů stejně jako třetí Praha Sobě a čtvrtá koalice TOP 09 a STAN. Hnutí ANO, jež mělo v minulém období primátorku, v Praze skončilo na pátém místě. Bude mít 12 křesel.

Volby

V Brně vyhrálo hnutí ANO s 23,03 procenta voličů a v pětapadesátičlenném zastupitelstvu získalo 18 mandátů. Na druhém místě skončila ODS s podporou Svobodných s výsledkem 18,55 procenta, což znamená zisk 14 mandátů. Primátor a lídr ANO Petr Vokřál jednal už s jedničkou ODS Markétou Vaňkovou. Ani jeden spolupráci nevyloučil, ale ani ji nepotvrdil.

V Ostravě vyhrálo ANO s velkým náskokem. Získalo 32,72 procenta hlasů a 21 mandátů v zastupitelstvu, které má 55 členů. Na druhém místě skončilo hnutí Ostravak, volilo ho 11,49 procenta lidí a má sedm mandátů. Ostravský primátor a lídr vítězného hnutí ANO Tomáš Macura už před volbami tvrdil, že by uvítal pokračování nynější koalice s hnutím Ostravak, ODS a lidovci. Dnes ČTK řekl, že to platí.

ANO zvítězilo ve valné většině krajských měst, na prvním místě skončilo také v Plzni, Olomouci, Jihlavě, Hradci Králové, Karlových Varech, Ústí nad Labem, Pardubicích, Českých Budějovicích a Zlíně. V Liberci skončilo ANO druhé, vyhráli tam Starostové pro Liberecký kraj.

Link

Z dalších statutárních měst zvítězila například v Karviné a ve Frýdku-Místku ČSSD. V Třinci vyhrálo sdružení Osobnosti pro Třinec, v Kladně Volba pro Kladno a v Mostě hnutí ProMOST. Občanští demokraté zvítězili v Jablonci nad Nisou, Mladé Boleslavi a Teplicích. ANO vyhrálo v Chomutově, Přerově, Prostějově, Havířově, Děčíně a Opavě.

Drahoš a Čunek se můžou smát, o Senát zápolí ODS s ANO. Rath s Paroubkem propadli>>>

Premiér a předseda ANO Andrej Babiš označil výsledky v krajských a okresních městech za úspěch. ANO podle něj mění Česko k lepšímu. Pražský výsledek předseda ANO a premiér považuje za důsledek toho, jaké bylo působení zástupců hnutí v hlavním městě v uplynulých čtyřech letech. Neočekává, že by výsledek voleb ovlivnil fungování koaliční menšinové vlády ANO a ČSSD.

Podle předsedy ODS Petra Fialy občanští demokraté ve volbách jasně posílili a ukazuje se, že strana jde krok po kroku správným směrem. V příštích volbách do Poslanecké sněmovny by podle něj měla ODS bojovat o směřování Česka proti "levicovému hnutí ANO". Babiš předtím při hodnocení voleb levicovou orientaci svého hnutí odmítl a Fialu kvůli podobným vyjádřením kritizoval.

Link

Předseda ČSSD Jan Hamáček bere výsledek voleb jako signál, že se sociální demokracie už odrazila ode dna, na které dopadla v loňských sněmovních volbách. Úspěchy se dostavily tam, kde je strana konsolidovaná, řekl. Vyzdvihl výsledky v Karviné, Frýdku-Místku či Náchodě, naopak pro velká města chce hledat nová témata, za vhodné považuje dostupné bydlení.

Volby se podle komisí obešly bez větších problémů. V Ústeckém kraji ale policie přijala několik podnětů kvůli podezření z možného pokusu o ovlivnění voleb, všemi se zabývá. Kriminalisté zasahovali ve volebních místnostech v Ústí nad Labem a Bílině na Teplicku, podrobnosti ale zatím policie sdělovat nebude.

Sto třicet mega v hajzlu a Prahu nemáme. Komentář čtěte zde>>>

Po volbách už padají hlavy. Rezignovat se chystá místopředseda ČSSD Foldyna>>>

-1