Další expanze firem i více času na rodinu, přejí si špičky českého byznysu | info.cz

Články odjinud

Další expanze firem i více času na rodinu, přejí si špičky českého byznysu

Letošní rok byl pro byznysmeny jasným symbolem dobré ekonomické nálady. Českému hospodářství se dařilo, stejně tak rostla i kupní síla obyvatel, kteří svými nákupy kola tuzemské ekonomiky ještě zrychlují. Také proto se novoroční přání a předsevzetí českých manažerů a manažerek neomezila pouze na růst černých čísel v účetních knihách. I přesto bude pro většinu následující rok výzvou. 

Ondřej Krátký, zakladatel, Liftago

Na to, že vytvoříme celonárodní síť kvalitních a dostupných taxíků, které doplní dopravní spojení kamkoliv po krajských městech zavítáte a budeme mít konečně sílu poptávkou našich zákazníků vytížit sdílené módy přepravy jako carsharing či bikesharing nebo dále pomoci komfortu a dostupnosti dopravy u nás.

Martin Štrupl, generální ředitel, Hamé

Těším se na pár dní volna, na rodinu, přátelé, sport..... A v byznyse se těším na nové příležitosti, projekty, akvizice. Doufám, že si to úspěšné období budeme umět s kolegy užít a vychutnat.  

Grant Liversage, generální ředitel, Plzeňský Prazdroj

Jsem tu krátce, začal jsem se učit česky a tak se těším, že příští rok se mi bude dařit a dělat pokroky a učit se více vaši kulturu a být samozřejmě tím pádem i prospěšný tak tradičnímu a skvělému podniku jakým Plzeňský Prazdroj je.

Celý článek si můžete přečíst na webu E15.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud