Další změny ve vedení Plzeňské teplárenské. Do představenstva zasedl expremiér Čalfa | info.cz

Články odjinud

Další změny ve vedení Plzeňské teplárenské. Do představenstva zasedl expremiér Čalfa

Expremiér federální vlády Marián Čalfa se stal členem představenstva Plzeňské teplárenské, kterou manažersky řídí EPH. Informoval o tom deník E15.

Po spojení společností Plzeňská teplárenská (PT) a Plzeňská energetika nastaly koncem roku změny ve vedení nové firmy, kterou spoluvlastní město Plzeň a Energetický a průmyslový holding.

Do představenstva „nové“ PT byli v půli prosince zvoleni čtyři členové: Marián Čalfa, Petr Fišer, Roman Jurečko a Marek Ženíšek. Dalšími členy jsou manažeři EPH miliardáře Daniela Křetínského, který je i spolumajitelem vydavatele deníku E15: David Onderek, Václav Pašek a Petr Sekanina.

„Personální obsazení je výsledkem dohody obou akcionářů,“ uvádí mluvčí EPH Daniel Častvaj s tím, že holding má v představenstvu většinu. EPH v Plzeňské teplárenské drží sice jen 35procentní podíl, ale získal manažerskou kontrolu.

Celý článek si můžete přečíst na webu E15. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud