Eshop Bibloo zavádí revoluční službu. Objednané oblečení vám přiveze domů během dvou hodin | info.cz

Články odjinud

Eshop Bibloo zavádí revoluční službu. Objednané oblečení vám přiveze domů během dvou hodin

 

Módní internetový obchod BIBLOO obléká milovníky módy ve 31 zemích. Expanze a rychlý růst prodejů přimělo tohoto důležitého hráče v oblasti módy na našem trhu vytvořit nový centrální sklad s dvojnásobnou kapacitou o celkovém rozměru 10 000 m2. BIBLOO, které nabízí až 200 tisíc kusů modelů prémiových značek z celého světa a lokálních limitovaných kolekcí českých designérů, nyní přichází s unikátní službou BIBLOO EXPRESS v podobě rozvozu zboží po Praze do dvou hodin od objednání.

 

BIBLOO svou širokou nabídkou a službami vybočuje z řady, čehož si již začali všímat i jeho zákazníci. „Jedna z našich klientek si v testovacím období objednala zboží Express dva dny po sobě, protože nedokázala uvěřit, že jsme opravdu schopní zaručit dodání do dvou hodin,“ potvrdil výkonný ředitel BIBLOO Petr Liesner nadšení zákazníků z české metropole. I přesto, že BIBLOO měsíčně vyřídí kolem 18 tisíc objednávek, zůstává pro něj perfektní servis poskytovaný každému zákazníkovi jednou z klíčových priorit. Služba BIBLOO EXPRESS s dovozem objednaného zboží do dvou hodin po celé Praze je tomu jasným důkazem.

 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud