Historicky první titul EY Podnikatel roku Karlovarského kraje získal ředitel Mattoni | info.cz

Články odjinud

Historicky první titul EY Podnikatel roku Karlovarského kraje získal ředitel Mattoni

Historicky první titul EY Podnikatel roku Karlovarského kraje získal ředitel Mattoni
 

Společnost EY za podpory hejtmana Karlovarského kraje Petra Kubise a ve spolupráci s Karlovarským krajem vyhlásila vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2019 Karlovarského kraje. Stal se jím Alessandro Pasquale, ředitele společnosti Mattoni 1873 a.s.

Nezávislá porota ocenila u Alessandra Pasquale hlavně jeho oddanost rodinné tradici, odvážného podnikatelského ducha a v neposlední řadě zájem o ochranu životního prostředí. 

Společnost, která je největším středoevropským výrobcem nealkoholických nápojů, zaměstnává v osmi zemích přes tři tisíce lidí. Kromě přírodních minerálních a pramenitých vod vyrábí i džusy a snacky. Produkty vyváží do více než dvaceti zemí světa. Kromě Evropy i do Severní Ameriky, Asie, na Arabský poloostrov nebo do Austrálie.

„Naše společnost začala v Karlových Varech a od té doby máme významnou pozici i po celé republice. Vypracovali jsme se na jedničku v minerálních vodách a nealkoholických nápojích. Naše srdce ale zůstává zde – v Karlových Varech. A proto je pocta být nejenom regionálním vítězem, ale i prvním výhercem v tomto kraji,“ uvedl Pasquale.

„Tradice rodinného podnikání rodiny Pasquale je pro nás cennou inspirací. V tuzemsku podnikatelé často obtížně hledají svého nástupce v první podnikatelské generaci a příběh Alessandra Pasquale jim může být příkladem, jak na to,“ říká Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a v části regionu střední a jihovýchodní Evropy

V Karlovarském kraji se titul EY Podnikatel roku Karlovarského kraje udělil vůbec poprvé v historii soutěže. Zda uspěje letošní krajský vítěz i v celostátním klání se dozvíme již 3. března 2020 při slavnostním galavečeru na pražském Žofíně. V případě vítězství v celorepublikovém finále by pak Alessandro Pasquale reprezentoval Českou republiku na světovém finále v Monte Carlu, které se uskuteční na začátku června 2020. INFO.CZ je mediálním partnerem soutěže v Česku.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud