Jaké je tajemství obchodování s binárními opcemi? | info.cz

Články odjinud

Jaké je tajemství obchodování s binárními opcemi?

Prezentace klienta - 13. listopadu 2018 • 00:00

Binární opce je finanční opce, ve které je výplatou buď pevná peněžní částka nebo vůbec nic. Jinými slovy, můžete obchodovat na pohyb některých aktiv (měnový pár, komodity, akciové společnosti apod.) A mít zisk. Hlavní rozdíl od forexu je jednoduchost - potřebujete pouze správnou prognózu stran směru pohybu ceny (NAHORU nebo DOLŮ). Jednou z nejspolehlivějších a nejvhodnějších obchodních platforem je obchodní platforma Binatex. Binatex je k dispozici v několika jazycích, nabízí demo účet a je velmi užitečná pro obchodníky, kteří chtějí rychle vydělat peníze.

Někteří obchodníci dávají přednost krátkodobému obchodování (1 minutu), jiní preferují dlouhodobé obchody (až 24 hodin). Mezi těmito dvěma je zásadní rozdíl: pokud obchodujete krátkodobě (v případě úspěchu), bude zisk 80 %. V případě dlouhodobých obchodů bude zisk nižší (60-65%). To má smysl, protože krátkodobé obchodování je obtížnější a představuje vyšší riziko.

Měnové páry jsou nejoblíbenější položkou, kterou lze obchodovat v binárních opcích. Na demo účtu Binatex obchodní platformy je k dispozici několik měnových párů. Ziskové procento duplikuje reálný účet a výrazně se liší od jednoho měnového páru k druhému. Euro-dolarový zisk je například 80%, ale zisk z dolaru je jen 60%. Zkušení obchodníci to velmi dobře vědí.

Úspěšní obchodníci binárních opcí jsou finančně nezávislíÚspěšní obchodníci binárních opcí jsou finančně nezávislíautor: BrandAd

Dalším užitečným nástrojem, který může obchodník využít, je schopnost uskutečnit několik nabídek najednou. Například se domníváte, že cena se bude v příštích několika minutách neustále zvyšovat: stisknete tlačítko NAHORU, nečekáte až do konce tohotu konkrétního obchodu a stisknete NAHORU několikrát. Máte příležitost uskutečnit 5 úspěšných nabídek během několika minut. Nyní jistě chápete, co myslíme tím, že vyděláváte rychle. Stejnou strategii lze použít i pro dlouhodobé obchody.

Samotná obchodní platforma má spoustu nástrojů, které může obchodník využít ve svůj prospěch. Může pravidelně kontrolovat obchodní signály. Může si zobrazit náladu většiny obchodníků, ty nejlepší obchodníky a to, kolik dnes vydělali (tato informace by vás měla inspirovat) a tak dále a tak dále.

Závěrem chceme dodat, že motivace je klíčová. Dokonce i když jste zažili neúspěch, neměla by vám zabránit ve snaze dosáhnout vašich cílů. Úspěšní obchodníci binárních opcí jsou finančně nezávislí a žijí ve světě snů. Negativita pochází od těch, kteří selhali, ale koneční vítězové jsou ti, kteří se stále snaží.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud