Jaké je tajemství obchodování s binárními opcemi? | info.cz

Články odjinud

Jaké je tajemství obchodování s binárními opcemi?

Binární opce je finanční opce, ve které je výplatou buď pevná peněžní částka nebo vůbec nic. Jinými slovy, můžete obchodovat na pohyb některých aktiv (měnový pár, komodity, akciové společnosti apod.) A mít zisk. Hlavní rozdíl od forexu je jednoduchost - potřebujete pouze správnou prognózu stran směru pohybu ceny (NAHORU nebo DOLŮ). Jednou z nejspolehlivějších a nejvhodnějších obchodních platforem je obchodní platforma Binatex. Binatex je k dispozici v několika jazycích, nabízí demo účet a je velmi užitečná pro obchodníky, kteří chtějí rychle vydělat peníze.

Někteří obchodníci dávají přednost krátkodobému obchodování (1 minutu), jiní preferují dlouhodobé obchody (až 24 hodin). Mezi těmito dvěma je zásadní rozdíl: pokud obchodujete krátkodobě (v případě úspěchu), bude zisk 80 %. V případě dlouhodobých obchodů bude zisk nižší (60-65%). To má smysl, protože krátkodobé obchodování je obtížnější a představuje vyšší riziko.

Měnové páry jsou nejoblíbenější položkou, kterou lze obchodovat v binárních opcích. Na demo účtu Binatex obchodní platformy je k dispozici několik měnových párů. Ziskové procento duplikuje reálný účet a výrazně se liší od jednoho měnového páru k druhému. Euro-dolarový zisk je například 80%, ale zisk z dolaru je jen 60%. Zkušení obchodníci to velmi dobře vědí.

Úspěšní obchodníci binárních opcí jsou finančně nezávislíÚspěšní obchodníci binárních opcí jsou finančně nezávislíautor: BrandAd

Dalším užitečným nástrojem, který může obchodník využít, je schopnost uskutečnit několik nabídek najednou. Například se domníváte, že cena se bude v příštích několika minutách neustále zvyšovat: stisknete tlačítko NAHORU, nečekáte až do konce tohotu konkrétního obchodu a stisknete NAHORU několikrát. Máte příležitost uskutečnit 5 úspěšných nabídek během několika minut. Nyní jistě chápete, co myslíme tím, že vyděláváte rychle. Stejnou strategii lze použít i pro dlouhodobé obchody.

Samotná obchodní platforma má spoustu nástrojů, které může obchodník využít ve svůj prospěch. Může pravidelně kontrolovat obchodní signály. Může si zobrazit náladu většiny obchodníků, ty nejlepší obchodníky a to, kolik dnes vydělali (tato informace by vás měla inspirovat) a tak dále a tak dále.

Závěrem chceme dodat, že motivace je klíčová. Dokonce i když jste zažili neúspěch, neměla by vám zabránit ve snaze dosáhnout vašich cílů. Úspěšní obchodníci binárních opcí jsou finančně nezávislí a žijí ve světě snů. Negativita pochází od těch, kteří selhali, ale koneční vítězové jsou ti, kteří se stále snaží.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud