Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Lidl se zaměří i na movitější zákazníky, nabídne oblečení od supermodelky Heidi Klum

Lidl se zaměří i na movitější zákazníky, nabídne oblečení od supermodelky Heidi Klum

Obchodní řetězec Lidl, který jde v Česku od úspěchu k úspěchu a strhnul na sebe pozornost i zásadním zvýšením platů pokladních, přichází s novou kampaní. Ta by měla do obchodů přilákat i movitější zákazníky. Její novou módní řadu totiž navrhovala supermodelka a módní ikona Heidi Klum. Ta se rovněž stane i tváří obchodního řetězce.

„Doufám, že se bude má kolekce lidem líbit. Její příprava mě opravdu bavila. Lidl klade stejně jako já velký důraz na výrobky, které jsou kvalitní a za skvělou cenu. Móda by totiž měla být nejen zábavná, ale každý by měl mít i možnost si ji dovolit,“ komentovala Heidi Klum oznámení své spolupráce s Lidlem.

Kampaň a uvedení nové řady oblečení odstartuje dlouhodobý projekt „Lidl Fashion Week“, v jehož rámci bude společnost představovat nové oblečení. Bude se konat několikrát do roka a řetězec během něj bude nabízet exkluzivní módní kolekci.

 

 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link