Na Vysočině se EY Podnikatelem roku 2019 stal Tomáš Vránek z ICE Industrial Services | info.cz

Články odjinud

Na Vysočině se EY Podnikatelem roku 2019 stal Tomáš Vránek z ICE Industrial Services

Letošní cena EY Podnikatel roku míří na Vysočině do rukou Tomáše Vránka, zakladatele a předsedy představenstva společnosti ICE Industrial Services a.s. Ta je jednou z nejrychleji rostoucích technologických společností v oblasti automatizace v Česku. 

Nezávislá porota, jíž předsedala Radka Prokopová ze společnosti Alca plast, která se svým manželem Františkem Fabičovicem získala v loňském ročníku celostátní titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky, ocenila u Tomáše Vránka zejména inovativní přístup k výrobě, podporu technického vzdělávání v Česku a v neposlední řadě úspěšné zavedení principů svobodné firmy do fungování podniku.

Tomáš Vránek a ICE Industrial Services
Tomáš Vránek založil ICE Industrial Services v roce 2012 spolu se svým bratrem a kamarády. Zaměřili se na vývoj, výrobu a programování vysoce moderních automatizovaných výrobních strojů a linek na klíč a během pár let se jim povedlo vybudovat jednu z nejrychleji rostoucích automatizačních společností u nás. ICE Industrial Services dnes dodává pro přední průmyslové společnosti po celém světě, především z oblastí automotive, strojírenství, metalurgie a dřevozpracujícího a potravinářského průmyslu. Kromě dodávek a modernizace komplexních linek na klíč se podnik věnuje problematice zeštíhlování výroby a digitalizace výrobních závodů a zaměřuje se i na hloubkové vzdělávání zaměstnanců svých zákazníků.

„Vítězství v soutěži EY Podnikatel roku Kraje Vysočina je poctou zejména pro celý ICE tým, protože týmová spolupráce byla vždy naší nejdůležitější hodnotou. Vážím si, že jsem vyhrál zrovna na Vysočině, která je mým domovem,“ sdělil dojmy z vítězství Tomáš Vránek, ICE Industrial Services a.s.

„Tomáš Vránek vybudoval během šesti let jednu z nejvýznamnějších automatizačních společností v České republice. Fungování ICE Industrial Services založil na péči o zaměstnance, skvělé firemní kultuře a v neposlední řadě na unikátním produktu. ICE a jejich styl fungování je inspirací pro mnoho firem v oboru i mimo něj,“ uvedla Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a v části regionu střední a jihovýchodní Evropy.

„Příznivý rozvoj soukromého podnikání na území Kraje Vysočina se pozitivně podepisuje na formování oborů krajského středoškolského vzdělávání a rekvalifikací. Příběhy úspěchu firem, které jsou v rámci soutěže představovány, jsou doprovázeny nejen ekonomickými daty, ale i jejich četnými mimopodnikatelskými aktivitami. Úspěch regionálních podniků je inspirací pro jejich okolí, motivací pro ty, kteří o účasti v soutěži zatím jen uvažují. K letošnímu ocenění společnosti ICE Industrial Services Tomáše Vránka gratuluji a přeji vedení firmy hodně elánu a energie do dalších podnikatelských počinů,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.Jméno držitele titulu EY Podnikatel roku 2019 České republiky bude spolu s vítězi v dalších kategoriích vyhlášeno 3. března 2020 v Praze. Vítěz z České republiky se zúčastní celosvětového finále, které se uskuteční v červnu 2020 v Monte Carlu, kde bude bojovat o titul EY Světový podnikatel roku.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud