Články odjinud

Největší nedobrovolná dražba v Česku. Palác u Karlova mostu má vyvolávací cenu půl miliardy

Dvacátého prosince se v pražském Hotelu Intercontinental uskuteční největší nedobrovolná dražba v historii České republiky. Vyvolávací cena Pinkasova paláce u Karlova mostu je těsně pod půl miliardou korun.

Developer Kampa Island Residences finančně nezvládl přestavbu památkově chráněného Pinkasova paláce v Praze u Karlova mostu. Na projekt poskytla úvěr PPF banka. Kvůli nezaplacenému dluhu teď banka iniciuje prodej lukrativní nemovitosti. S vyvolávací cenou 470 milionů korun to bude největší nedobrovolná dražba v historii Česka.

  

„Takových domů se neobjevuje na trhu mnoho, je to výjimečná budova svojí historií i lokalitou,“ uvedla Ilona Mančíková, obchodní ředitelka realitní kanceláře Czech Republic Sotheby’s International Realty.

Čtěte víc na E15.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud