Plavky pro vás na léto šijí i v Česku. Nahlédněte do výroby litoměřické textilky | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Plavky pro vás na léto šijí i v Česku. Nahlédněte do výroby litoměřické textilky

1080p720p360p

Textilka Timo patří k hlavním výrobcům prádla a plavek v Česku. Jak dlouho  trvá ušít podprsenku a jak se od devadesátých let změnila běžná velikost ušitého prádla? Podívejte se na video serveru E15.cz. 

„Léto bude patřit veselým barvám s potisky. Trendy budou teplejší i naopak studenější tóny. Pro plavky budou typické barevné lemy, ozdobná ramínka, pásky na kalhotkách, mašličky či další velmi propracované detaily. Kolekce budou hravé a barevné s širokou nabídkou střihů podprsenek i kalhotek, aby si ženy mohly vybrat modely, které přesně sednou jejich postavě,“ říká k nadcházející sezoně ředilka textiky Timo Terezie Trusinová.

V kurzu ale prý nadále zůstává také jednoduchá klasika v podobě jednobarevných plavek, které mnoho žen preferuje.

Více článků o byznysu čtěte na serveru E15.cz.


 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.