Přivezli jsme vám Čechy, kteří dobyli svět | info.cz

Články odjinud

Přivezli jsme vám Čechy, kteří dobyli svět

Vizionáři, kteří prorazili ve věhlasném Silicon Valley, se sejdou 18. 10. 2018 v multifunkčních prostorách Cubex Centra Praha v rámci konference Smart Future, kterou pořádá deník E15 spolu se zpravodajským portálem INFO.CZ.  

Vystoupí na ní nejúspěšnější Češi, kteří prorazili mezi nejlepšími světovými mozky a mnohé z nich jste na českých konferencích ještě neviděli.

Jeden pravidelně vystupuje na pódiu, s nímž budeme mít navždy spjatého Steva Jobse. Druhý založil firmu, která patří mezi nejlépe hodnocené startupy světa, třetí dobyl svět nákladních lodí a vrhnul se na zlepšování života pacientů. Čtvrtá dobývá svět práva a patří mezi nejvýraznější tváře svého oboru, pátá učí firmu, která vyrábí cigarety, nekouřit.

Přijďte si poslechnout mimo jiné jejich rady co dělat, aby Česko udávalo směr v probíhající technologické revoluci.

Více o programu konference naleznete na http://events.15.cz/smart-future. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud