Články odjinud

Unikátní budova v Praze na Vltavské má nové nájemníky. Obsadí ji největší světová reklamka

Unikátní budova v Praze na Vltavské má nové nájemníky. Obsadí ji největší světová reklamka

Je to jeden z největších kancelářských nájmů roku. Tisíce metrů čtverečních v budově bývalých Elektrických podniků v Praze u stanice metra Vltavská obsadí skupina firem z britského reklamního gigantu WPP. Inofmuje o tom deník E15.

Starší kancelářská budova bývalých Elektrických podniků u stanice metra Vltavská po rekonstrukci znovu ožije.

Do nemovitosti vlastněné skupinou CPI realitního magnáta Radovana Vítka se nastěhují společnosti z největšího světového reklamního koncernu WPP. „Můžu potvrdit informaci, že se budeme stěhovat na adresu Bubenská 1,“ řekla na dotaz serveru E15.cz mluvčí Ogilvy Lucie Pavlů.

Právě Ogilvy patří v Česku mezi nejznámější části WPP. Ve skupině je též dalších agentur jako Burson-Marsteller, JWT, Hill & Knowlton nebo Young & Rubicam. Bude to poprvé, kdy všechny firmy z koncernu budou v Česku sídlit pod jednou střechou.

Čtěte pokračování článku na webu E15 >>>


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud