Unikátní budova v Praze na Vltavské má nové nájemníky. Obsadí ji největší světová reklamka | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Unikátní budova v Praze na Vltavské má nové nájemníky. Obsadí ji největší světová reklamka

Unikátní budova v Praze na Vltavské má nové nájemníky. Obsadí ji největší světová reklamka

Je to jeden z největších kancelářských nájmů roku. Tisíce metrů čtverečních v budově bývalých Elektrických podniků v Praze u stanice metra Vltavská obsadí skupina firem z britského reklamního gigantu WPP. Inofmuje o tom deník E15.

Starší kancelářská budova bývalých Elektrických podniků u stanice metra Vltavská po rekonstrukci znovu ožije.

Do nemovitosti vlastněné skupinou CPI realitního magnáta Radovana Vítka se nastěhují společnosti z největšího světového reklamního koncernu WPP. „Můžu potvrdit informaci, že se budeme stěhovat na adresu Bubenská 1,“ řekla na dotaz serveru E15.cz mluvčí Ogilvy Lucie Pavlů.

Právě Ogilvy patří v Česku mezi nejznámější části WPP. Ve skupině je též dalších agentur jako Burson-Marsteller, JWT, Hill & Knowlton nebo Young & Rubicam. Bude to poprvé, kdy všechny firmy z koncernu budou v Česku sídlit pod jednou střechou.

Čtěte pokračování článku na webu E15 >>>


 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.