Zakladatel Socialbakers Řežáb končí v čínské Goodbaby | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zakladatel Socialbakers Řežáb končí v čínské Goodbaby

Zakladatel Socialbakers Řežáb končí v čínské Goodbaby

Řežáb po více než roce končí v čínském výrobci dětských potřeb Goodbaby. Své místo člena představenstva a výkonného ředitele pro digitální technologie přenechá kolegovi a spoluzakladateli Socialbakers Martinu Homolkovi.

„S Goodbaby jsem spojil své síly před více než rokem, abychom společně zažili, co to znamená být součástí tak velké a skvělé společnosti,“ informoval Řežáb na svém facebookovém profilu.

O budoucnosti bude mít podle vlastních slov jasno až později.

V květnovém rozhovoru pro deník E15 uvedl, že hlavním z motivů spolupráce byla i možnost tvorby nových digitálních produktů.  „Naší misí je firmu posunout na vyšší úroveň s využitím dat, sociálních médií a některých dalších cool inovací,“ řekl při svém nástupu.

„Jsem velmi šťastný, že někdo jako Martin Homolka převezme mou práci,“ uvádí nyní Řežáb na adresu svého nástupce. Pokračuje tak tradice českého zastoupení ve vedení společnosti.

Pokračujte ve čtení článku na webu E15

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.