Zbytečné čekání nehrozí, dnešní krátkodobé úvěry se totiž vyřídí už za několik málo okamžiků | info.cz

Články odjinud

Zbytečné čekání nehrozí, dnešní krátkodobé úvěry se totiž vyřídí už za několik málo okamžiků

Zbytečné čekání nehrozí, dnešní krátkodobé úvěry se totiž vyřídí už za několik málo okamžiků
 
Prezentace klienta - 18. prosince 2019 • 00:00

Je pravdou, že 21. století má mnoho výhod, a to hlavně v oblasti internetu. Zahrnout sem můžeme i online půjčky, díky nimž není nutné čekat ve frontě na kamenné pobočce a jejichž administrativa je vlastně poměrně jednoduchá. Legislativa vyžaduje minimum náležitostí, klient by měl kromě několika osobních údajů doložit svůj trvalý příjem, plnoletost a také uvést adresu trvalého bydliště. Jistě, bez identifikace by půjčka nebyla schválena – ale složitá administrativa v tomto bodu jistě nehrozí. Široká konkurence navíc v podstatě zaručuje, že papírování nebude složitější ani v budoucnu.

Diskrétní záležitost, o které se nikdo nedozví

Už z principu je jasné, že půjčka online nebude poutat pozornost vašeho širšího sociálního okolí. Sousedé, známí z práce, zvědavci z ulice, nikdo se nedozví, že jste si sjednávali podobný produkt. Prostě proto, že internet umí být diskrétní, ale na pobočkách by vás mohl někdo zahlédnout a už by se začala šířit lavina informací plná dohadů a smyšlenek. Dnešní nebankovní úvěr si lze pečlivě rozmyslet z pohodlí domova, což je jistě dobře, neboť při domluvených schůzkách se můžete cítit pod tlakem a návštěva kamenných poboček není pro každého zrovna příjemná – jde jistě i o čas, který musíte v každém případě investovat a nejraději byste přitom šli někam úplně jinam. K čemu může konkrétní úvěr posloužit? Mantinely jsou hodně velkorysé…

·        Bezúčelový charakter půjčky mluví za vše, půjčit si lze i na běžné provozní výdaje domácnosti.

·        Nová pračka, myčka, lednička nebo další věci, bez kterých si dnes neumíme představit život.

·        Paušál za mobilní telefon nebo složenka týkající se elektřiny nebo internetového připojení.

Dobře zvolený poskytovatel se o vše postará, a protože je administrativa skutečně na minimu možného, všechny jistě potěší, že jednání nebude vůbec dlouhé. Vlastně půjde většinou jen o několik minut, vše je spíše formální a s potvrzením žádosti se dnes už neotálí. Proč také? Klient by se pak zaměřil na jiného poskytovatele, který bude jednat rychleji a nabídne i flexibilnější podmínky. Trh je tedy hlavní příčinou současného stavu věcí.

Půjčit si mohou zaměstnanci i živnostníci

Podmínkou pro samotnou půjčku je trvalý příjem. Pokud podnikáte nebo jste zaměstnancem některé z tuzemských firem, je půjčka na cokoliv spíše formalitou. Důležité je potvrdit, že na půjčku opravdu máte a se splátkovým kalendářem nenastanou žádné velké komplikace. Jde i o ochranu spotřebitele před neuváženým krokem v podobě úvěru, na nějž s největší pravděpodobností nemá dostatek finančních prostředků. Mimochodem, pokaždé, než si podobnou půjčku sjednáte, měli byste si všechno dobře rozmyslet. Dluhová past čeká hlavně na ty nepřipravené a může se jich držet třeba i několik dlouhých let. Problémy začínají v malém měřítku, je proto lepší být při zacházení s financemi opatrnější! Pokud půjčka poslouží důležitému účelu a víte, že ji v pořádku splatíte, máte zelenou.

Peníze ještě během dneška, taková je realita

Nespornou výhodou je bleskové jednání, čekat budete jen pár minut – a rozhodně nejde o nějakou reklamu, ale běžnou realitu. Trh je totiž hodně pestrý a silná konkurence hraje obvykle do karet klientů. Hotovost může být k dispozici ještě dnes, ať už potřebujete zaplatit cokoliv. Bezúčelový charakter půjčky také potěší, proč se zaobírat vyplňováním dotazníků a dokládáním účtenek, že? Každý má svůj důvod a před cizími lidmi se o něm nemluví zrovna jednoduše. A kromě jiného, administrativa navíc rozhodně nikoho nepotěší…

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud