Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

3 důležité věci z domova, které byste dnes měli vědět

3 důležité věci z domova, které byste dnes měli vědět

Premiér Bohuslav Sobotka bude v Budapešti jednat se svým čínským protějškem. NKÚ zveřejní výsledky kontroly odstraňování starých ekologických zátěží. V Praze začíná festival Czech Design Week. Co důležitého z Česka byste dnes měli vědět?

Sobotka se sejde s čínským premiérem

Premiér Bohuslav Sobotka má v Budapešti v plánu bilaterální jednání s čínským premiérem Li Kche-čchiangem. V maďarské metropoli bude jinak šéf české vlády zastupovat Česko na summitu zemí střední a východní Evropy a Číny ve formátu 16+1. Zúčastní se i zahájení ekonomického a finančního fóra, kvůli němuž ho do Maďarska doprovází podnikatelská mise pod vedením Hospodářské komory.

NKÚ zveřejní výsledky kontroly odstraňování ekologických zátěží

Nejvyšší kontrolní úřad zveřejní výsledky kontroly odstraňování starých ekologických zátěží, které způsobily státní podniky v dobách před privatizací. Úřad zkontroloval Ministerstvo financí a Ministerstvo životního prostředí. Zaměřil se na roky 2011 až 2016.

Začíná festival Czech Design Week

Týdenní festival designu Czech Design Week začne dnes vpodvečer v Hybernské ulici v Praze. Prodejní přehlídka ukáže práce desítek designérů, z toho 70 jich svou tvorbu představí ve společné výstavě, zbývající si mohou návštěvníci prohlédnout v partnerských prostorách osmi obchodů a dvou galerií. Doprovodný program zahrne přednášky nebo křty nových publikací.

  
 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek