3 důležité věci z domova, které byste dnes měli vědět | info.cz

Články odjinud

3 důležité věci z domova, které byste dnes měli vědět

V Jihočeském kraji politici podepíší dohodu o spolupráci mezi ČSSD, KDU-ČSL, Pro Jižní Čechy a Jihočeši 2012. Co dalšího se dnes vyplatí sledovat?

V Jihočeském kraji podepíšou strany dohodu o spolupráci

Zástupci ČSSD, KDU-ČSL, Pro Jižní Čechy a Jihočeši 2012 dnes podepíšou společné prohlášení o budoucí spolupráci. Strany patrně vytvoří novou vládní koalici v Jihočeském kraji, která bude mít 28 zastupitelů z 55. V Jihočeském kraji se před týdnem rozpadla vládnoucí aliance ČSSD, ANO a Jihočeši 2012. Důvodem byly neshody v otázce vedení společnosti Jihočeské nemocnice.

Na některých místech v Česku sněží

V Karlovarském kraji od časného rána sněžilo. Sníh na mnoha místech zůstává na silnicích ležet. Auta, která už řidiči přezuli na letní pneumatiky, tak mohou mít problémy, upozorňují silničáři. Teploty se pohybují jen lehce nad nulou. Sníh se v Karlovarském kraji objevil už v neděli a v pondělí, sněžilo ale jen ve vyšších polohách a sníh na silnicích nevydržel.

Strážníci budou sbírat použité jehly

Víc než 400 strážníků dnes bude ve třech desítkách českých měst sbírat infekční materiál po narkomanech. Čistit budou například hřiště, pískoviště, parky a odpočinkové zóny. Strážníci a asistenti prevence kriminality vyrazí do ulic s boxy na infekční materiál, vyzbrojení kleštěmi nebo dlouhými pinzetami, ochrannými rukavicemi a desinfekčními spreji.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud