Agresivní řidič předjížděl na plné čáře a smetl auto v protisměru. Zabil mámu od dvou dětí, jedno z nich bojuje o život | info.cz

Články odjinud

Agresivní řidič předjížděl na plné čáře a smetl auto v protisměru. Zabil mámu od dvou dětí, jedno z nich bojuje o život

Riskantní jízdou neohrožují řidiči jen sebe, ale i ostatní. U středočeské Nelahozevsi v úterý kvůli riskantnímu manévru jiného řidiče zemřela 31letá matka. Muž předjížděl mezi obcemi Uhy a Hleďsebe – v místě, kde je plná čára – a smetl auto v protisměru, ve kterém kromě ženy cestovaly ještě dvě malé děti. Jedno z nich je vážně zraněné.

„Řidič Škody Superb se při předjíždění na plné čáře střetl v zatáčce s vozidlem Kia, jeho řidička na místě zemřela,“ potvrdila mluvčí středočeské policie Monika Schindlová. I dvě děti, které se ženou cestovaly, jsou raněné.

Podle informací iDnes.cz má tříleté děvčátko vážně poraněnou hlavu. O stavu tříměsíčního kojence nejsou známé další podrobnosti, jen to, že jej záchranáři převezli do Thomayerovy nemocnice.

Hasiči museli vyprošťovat také řidiče Superbu, který pravděpodobně riskantním předjížděním nehodu zavinil. Z auta ho museli dostat pomocí hydraulického zařízení a záchranáři jej ve vážném stavu transportovali k ošetření do Prahy.

Na místě zasahoval také posttraumatický tým, který poskytnul první pomoc pozůstalým. Silnice byla několik hodin kompletně uzavřená.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud