Areál se zámkem i penzion. Babiš se prý zbavuje majetku na Slovensku, píše tamní server | info.cz

Články odjinud

Areál se zámkem i penzion. Babiš se prý zbavuje majetku na Slovensku, píše tamní server

Podle slovenského serveru Aktualne.sk prodává premiér v demisi Andrej Babiš nemovitosti na Slovensku. Například průmyslový areál se zámkem v obci Cífer u Trnavy, jehož vlastníkem je podle portálu společnost Istrochem Reality, spojovaná s Babišem.

 Konkrétně jde například o průmyslový areál se zámkem v obci Cífer u Trnavy, jehož vlastníkem je podle portálu společnost Istrochem Reality, spojovaná s Babišem.

Na prodej je celý areál i se zámkem, který je na seznamu národních kulturních památek, a s rozlehlým parkem. Kolik za něj chce, ale společnost odmítá prozradit. Jde řádově o statisíce eur, přesnou cenu se dozví vážný zájemce, sdělila asistentka ředitele firmy Judita Hanezsová.

Stejně tak je prodáván rodinný dům se zahradou Andreje Babiše v obci Borinka u Bratislavy, které miliardář slovenského původu vlastní od 90. let. Jde však o zanedbanou nemovitost a na číslo, na němž by se měl případný zájemce informovat, se podle Aktualne.sk nedá dovolat.

Aktualne.sk rovněž zaznamenává, že Istrochem Reality vlastní a provozuje penzion v Nízkých Tatrách v obci Mýto pod Ďumbierom. Podle Judity Hanezsové jde o "rekreační objekt pro zaměstnance firmy Agrofert, ale i pro další hosty". O prodeji této nemovitosti se článek ale nezmiňuje.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud