Babiš chtěl, abych kvůli Čapímu hnízdu zmizel, říká jeho syn. Policii nahlásil, že šlo o únos | info.cz

Články odjinud

Babiš chtěl, abych kvůli Čapímu hnízdu zmizel, říká jeho syn. Policii nahlásil, že šlo o únos

Andrej Babiš junior reportérům Seznamu v pořadu Zvláštní vyšetřování popsal, že jej na Ruskem okupovaném Krymu nedobrovolně držel Petr Protopopov, který pracuje pro jeho otce, premiéra Andreje Babiše (ANO). „Zneužil toho, že můj otec chtěl, abych zmizel," řekl Babiš junior. Mělo se tak stát kvůli stíhání v kauze Čapího hnízda. Podívejte se na videa.

Reportérům Seznamu v pořadu Zvláštní vyšetřování Andrej Babiš junior rovněž řekl, že na jeho nedobrovolném odjezdu z České republiky se podílela i jeho psychiatrička Dita Protopopová, jinak též kandidátka hnutí ANO na starostku Prahy 8 z nedávných komunálních voleb.

Andrej Babiš jr. pro Seznam autor: Seznam.cz

„Mně manželka toho Protopopova, Dita, doktorka, řekla: máš na výběr. Buď tě zavřeme v národním ústavu duševního zdraví… vybral jsem si prázdniny. Nazval jsem to únos, i v mailu policii.“

Andrej Babiš jr. pro Seznam autor: Seznam.cz

 

„Já má strach z toho člověka, z toho pana Protopopova. Jeho manželka je psychiatrička. Oni měli velkou důvěru a oni ji zneužili… On mi řekl na Ukrajině: Já i tvůj otec uděláme všechno pro to, abys byl zavřenej. Tak jsem zavolal policii,“ uvedl Andrej Babiš junior.

Andrej Babiš jr. pro Seznam autor: Seznam.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud