Brutální vražda v Liberci: Lupiči za bílého dne ubodali prodavačku večerky, před policii utíkají | info.cz

Články odjinud

Brutální vražda v Liberci: Lupiči za bílého dne ubodali prodavačku večerky, před policii utíkají

Za bílého dne přišli loupit do večerky v libereckých Vratislavicích, pobodali obsluhu a utekli. Prodavačka útok dvou lupičů nepřežila, další muž je vážně zraněný.

K vraždě došlo v pátek okolo půl deseté dopoledne. Zatím dva neznámí lupiči přepadli večerku, kde pobodali prodavačku a dalšího muže. Ženu na místě zemřela, druhá oběť byla s vážnými zraněními převezena do nemocnice.

Lupiči jsou na útěku. "Policie v současné době po pachatelích intenzivně pátrá v okolí, v terénu je i psovod. Jeden muž měl mít na sobě maskáčové kalhoty," řekla televizi Prima mluvčí liberecké policie Vlasta Suchánková.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud