Budějovice slibují zajímavou volební bitvu. Kampaň zahájila ODS v čele s Kubou | info.cz

Články odjinud

Budějovice slibují zajímavou volební bitvu. Kampaň zahájila ODS v čele s Kubou

Jednu z nejzajímavějších bitev v následujících komunálních volbách představují České Budějovice. Do hry se tady vrací ODS, která dnes zahájila volební kampaň, v níž se objevují známé tváře jako bývalý ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba. V tandemu jej doplňuje oblíbený exhejtman Jan Zahradník. 

„Městu očividně chybí dlouhodobá vize a poslední dobou stagnuje. Politika se tu většinou dělá maximálně na čtyři roky, aniž by místní politici přemýšleli, jak má naše město vypadat třeba za dvacet let, aby se tu lidem žilo lépe než dnes. Řada věcí se také zavádí metodou pokus omyl, který nakonec vždy odnesou všichni Budějovičáci. My proto představujeme konkrétní vizi, jak se mají České Budějovice rozvíjet po vzoru moderních evropských metropolí,” říká lídr kandidátky, podnikatel a exministr průmyslu a obchodu Martin Kuba. 

Ten na post primátora Českých Budějovic kandiduje poprvé. Základním mottem kampaně je slogan „Takové Budějovice chceme“. "Nebudeme jen říkat, jaké Budějovice v budoucnu chceme. Během celé kampaně hlavně budeme jasně a názorně vysvětlovat, jak toho chceme a také můžeme docílit. Věříme totiž, že Budějovice na to prostě mají. Jen potřebují lepší vedení. Pro obyvatele našeho města jsme proto připravili novou webovou stránku www.takovebudejovicechceme.cz," dodal Kuba

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud