Budou bílé Vánoce? Známe předpověď na další týdny | info.cz

Články odjinud

Budou bílé Vánoce? Známe předpověď na další týdny

Průměrné denní teploty by se v prosinci měly držet těsně nad nulou, mrznout bude hlavně v noci. Vyplývá to z měsíčního výhledu, který zveřejnil Český hydrometeorologický ústav. 

Prosincové teploty by podle meteorologů měly odpovídat dlouhodobému průměru. Držet by se měly okolo nuly. 

Příští týden by měl být zatím nejchladnější, na několika místech by podle předpovědi mělo začít sněžit. Na horách bude platit varování před sněhovými jazyky, v nižších polohách se bude mísit spíše déšť se sněhem. 

V následujících týdnech, včetně období před Vánocemi a o svátcích, budou průměrné maximální teploty kolem tří stupňů. Minimální pak okolo minus dvou stupňů. Vánoce by tak mohly být na sněhu.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud