Čeká nás krásný víkend. Přijdou bezmála třicítky, přeháňky to pokazí až v závěru | info.cz

Články odjinud

Čeká nás krásný víkend. Přijdou bezmála třicítky, přeháňky to pokazí až v závěru

Vysoké teploty, které Česko zažívá přes týden, budou o víkendu pokračovat. V pátek se dočkáme 25 stupňů Celsia a v sobotu dokonce až 27 stupňů Celsia. V neděli ale přijde mírné ochlazení a vyloučeny nejsou ani přeháňky nebo bouřky.

Doslova letní atmosféra bude panovat už v pátek. Obloha bude skoro jasná až jasná, jen ráno ojediněle mlhy. Noční teploty se budou pohybovat mezi 5 a 9 stupni Celsia, denní mezi 21 a 25 stupni Celsia. V západní polovině Čech až 28 stupňů Celsia. Vítr slabý proměnlivý.

Sobota bude v letním počasí pokračovat, přibude ale několik mraků. Bude polojasno až oblačno s ojedinělými dešťovými přeháňkami na severovýchodě Čech. Noční teploty mezi 6 a 10 stupni Celsia, denní mezi 21 a 27 stupni Celsia. Vítr opět slabý proměnlivý.

V neděli se počasí místy zkazí. Obloha sice bude stále polojasná, na území Česka se ale přechodně vyskytne oblačno a ojediněle přeháňky nebo bouřky. Také teplota klesne, v noci na 5 až 9 stupňů Celsia a přes den na 18 až 22 stupňů Celsia. Vítr znovu slabý proměnlivý.

Další předpověď počasí a video najdete na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud