Dcery si myslely, že mě někdo zavraždil, vzpomíná na zatčení Nečasová | info.cz

Články odjinud

Dcery si myslely, že mě někdo zavraždil, vzpomíná na zatčení Nečasová

Bývalá vrchní ředitelka někdejšího premiéra Petra Nečase Jana (Nagyová) Nečasová nevnímala prý jeho první manželku jako sokyni. Soud přitom nepravomocně rozhodl, že právě ona stojí za sledováním Radky Nečasové. Sama vnímá soukromí jako nedotknutelné. Řekla to v pořadu Reportéři ČT. Se slzami v očích zavzpomínala i na dobu, kdy ji v jejím bytě zatýkali policisté. 

„Zmizet rychle z toho bytu, než se vrátí dcera z koncertu, aby mě neviděla v této situaci,“ to bylo podle Nečasové (dříve Nagyové) to hlavní, co si přála v roce 2013 při zatýkání v jejím bytě.

Poté, co odešla, zůstali za zamčenými dveřmi její psi, kteří při „husté“ atmosféře, když policisté zabušili na dveře, nejdříve štěkali a pak úplně utichli.

„Vím, že jsem prosila tehdejší vyšetřovatelku, aby se postarali o pejsky a aby dali dcerám vědět. Později jsem se dozvěděla, že se moje dcera nemohla dostat do bytu, dcery vůbec nevěděly, co se mnou je, protože před bytem stáli dva chlapi. Ta si myslela, že mě zavraždili,“ popsala své zkušenosti se slzami v očích Nečasová, která ve vazbě strávila celkem pět týdnů.

Žádná sokyně

Stále i po vynesení nepravomocného rozsudku, podle kterého je vina ze zneužití vojenského zpravodajství, tvrdí, že svou sokyni v lásce – bývalou manželku Petra Nečase – sledovat nenechala.  „Já jsem to neřešila, že je to nějaká sokyně,“ říká otevřeně bývalá vrchní ředitelka kabinetu premiéra Jana Nečasová.

Jak dlouho měla vztah s Nečasem? A proč nechce říct, čím se dnes živí? Pokračování na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud