Děsivé detaily trojnásobné vraždy na Jičínsku: Těla mámy, synka a babičky byla na třech různých místech | info.cz

Články odjinud

Děsivé detaily trojnásobné vraždy na Jičínsku: Těla mámy, synka a babičky byla na třech různých místech

Vyvražděnou rodinu v Lázních Bělohrad objevil jeden z příbuzných. V domě našel mrtvou svou matku, sestru i teprve dvouletého synovce. V domě se měl nacházet i jeho švagr, toho si ihned odvedla policie.

Otřesný nález muž z Jičínska ohlásil na policii v neděli. V domě své rodiny v obci Prostřední Nová Ves našel kolem sedmé ráno mrtvou svou matku, sestru a jejího synka.

„Po sedmé hodině ranní jsme přijali na lince 158 oznámení o nálezu tří mrtvých těl. Jedná se o dvě ženy ve věku 55 a 29 let a o dvouleté dítě. S největší pravděpodobností zemřely násilnou smrtí. Na místě jsme zadrželi devětadvacetiletého muže,“ řekla Blesk.cz policejní mluvčí Iva Kormošová. „Událost nám oznámil bratr mladší ženy, který se vrátil po noční službě domů.“ Podle našich informací muž policii volal už při nálezu první oběti, dál do domu nešel.

Zadrženým mužem byl partner mladší ze zavražděných žen, toho v domě objevili až policisté. Podle serveru TN.cz se muž choval podivně, jako by byl pod vlivem drog či trpěl psychickými problémy.

Policisté odpoledne prohledávali blízké okolí včetně malého potoka, hledali vražednou zbraň. Podle našich informací by se mělo jednat o nůž – sousedé totiž střelbu neslyšeli. O tom, jak brutální vražedné řádění muže muselo být, svědčí i fakt, že tělo jedné z obětí bylo nalezeno v domě, druhé na zahradě a třetí v zahradním domku. 

Více na Blesk.cz

 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud