Články odjinud

Drama v teplické nemocnici. Šílenec pobodal pacienty, vrhl se na ně uprostřed noci

Drama v teplické nemocnici. Šílenec pobodal pacienty, vrhl se na ně uprostřed noci

Do teplické nemocnice se přišli léčit po mrtvici, místo toho skončili pobodaní. Na tamní neurologii totiž v sobotu v noci zaútočil na pacienty psychicky nemocný muž. Dva z nich zranil, bodl je do krku a pořezal na rukou.

Incident se odehrál v půl třetí ráno. Muž, který údajně pracoval dříve na jatkách, skočil na jednoho ze spících pacientů, velkou silou ho chytil za ruku a nožem bodl ho do krku.

„Napadený se probral a odhodil útočníka na mého otce. Ten to odnesl dvěma řeznými ránami na ruce. Třetí pacient ho pak chytil zezadu a společně ho přemohli. První z napadených přitom schytal ještě jednu bodnou ránu do tváře,“popsal pro Blesk syn jednoho z napadených Martin Ch.

Dodal, že útočník byl pak převezen do psychiatrické léčebny.

Teplická nemocnice spadá pod společnost Krajská zdravotní. Její mluvčí Ivo Chrástecký řekl, že incidentu, který se odehrál na neurologickém oddělení, nebylo možné předejít. „Pacient nejevil žádné známky agresivity. K incidentu došlo náhle a události nešlo zabránit. Vzhledem k tomu, že událost vyšetřuje policie, nemůžeme se k ní nyní více vyjádřit,“ doplnil Chrástecký.

Proč Martina zarazila reakce nemocnice? Čtěte pokračování článku na Blesk.cz.

 

Články odjinud