Exploze srovnala část haly se zemí. Podívejte se na Poličské strojírny ze vzduchu | info.cz

Články odjinud

Exploze srovnala část haly se zemí. Podívejte se na Poličské strojírny ze vzduchu

V areálu Poličských strojíren, kde včera série výbuchů a následný požár zranily 19 lidí, dál zasahují pyrotechnici se speciálním tankem. Kvůli riziku dalších explozí se nemohli dostat přímo do epicentra, letecké snímky ale odhalují míru destrukce. Výbuch TNT v lisu na trhavinu zcela zničil část budovy. Policie to vyšetřuje jako obecné ohrožení.

Obyvatelé z nejbližšího okolí areálu museli noc strávit mimo domovy a stále není jasné, kdy se budou moci vrátit domů. Místo je v okruhu kilometru a čtvrt neprodyšně uzavřeno. 

Všichni zranění jsou mimo ohrožení života, Policie uvedla, že se celkem zranilo 20 lidí – 3 těžce, 7 středně těžce a zbytek má lehčí komplikace. ČTK uvádí, že nemocnice Pardubického kraje převzaly ve čtvrtek do péče 16 lidí. Nikdo z nich není v ohrožení života. Škody se odhadují na zhruba pět milionů korun. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud