Fakta, důležité informace, klíčové události. Jsme Info.cz | info.cz

Články odjinud

Fakta, důležité informace, klíčové události. Jsme Info.cz

Díky návštěvě Info.cz budete každý den vědět vše podstatné, co se odehrálo v Česku i ve světě. Bez balastu a bez předsudků.

Vítáme vás na novém zpravodajském portálu Info.cz. Věříme, že tu najdete zpravodajství bez ideologického nánosu, který se stal pro naši dobu tak typický. K aktérům společenského, politického či byznysového dění přistupujeme bez předsudků a soudíme podle fakt. Právě proto jsme si vybrali za naše heslo slovní spojení „Síla faktu“.

Na naší stránce možná nenaleznete stovky zpráv denně, jako na jiných zpravodajských portálech, chceme se věnovat jen opravdu podstatným a důležitým věcem. Budeme je zpracovávat svěže a s nadhledem, trochu jinak pracujeme i s grafikou, která podle nás k novinářské práci v 21. století neodmyslitelně patří. I proto jsme pro vás nachystali animované video k událostem revolučního roku 1989. Zpravodajství by mělo nejen informovat, ale do určité míry také vzdělávat, abyste si na jednotlivé události mohli vytvořit vlastní názor.

Pokud nás budete sledovat pravidelně, můžeme vám slíbit, že se vždy dozvíte o všem důležitém, co se děje nejenom v Česku, ale také ve světě. Dozvíte se jaké to má dopady na váš život či na život vašich blízkých. Jak můžete vidět v našem menu, chystáme pro vás zpravodajství nejen z politiky a byznysu, ale také ze sportu, budeme vám přinášet zajímavé názory, podíváme se do světa automobilů, uvidíte u nás zajímavá videa a určitě zbyde čas i na články, u nichž si máte především odpočinout.

Rozhodně nás zajímá váš názor. Jsme na začátku cesty a vaše postřehy nám pomohou postupně zpravodajství vylepšovat. Vaše dojmy a postřehy pište na mojí adresu michal.pur@cncenter.cz. Ať už budou kritické, či pozitivní.

Michal Půr

Šéfredaktor Info.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud