Halík: Havel vyzařoval hodnoty a měl odvahu jít proti proudu, Zeman je vulgární škůdce bez vize | info.cz

Články odjinud

Halík: Havel vyzařoval hodnoty a měl odvahu jít proti proudu, Zeman je vulgární škůdce bez vize

Prezident Miloš Zeman skrze vyznamenání jenom odměňuje ty, kteří mu nadbíhají, a samotná ocenění tak devalvuje, říká v pořadu Prostor X kněz Tomáš Halík. Hlava státu podle něj nemá vizi a svými způsoby a vyjadřováním neinspiruje. Navíc se svými spolupracovníky stáčí Česko nebezpečně směrem k Rusku a Číně. Je prý tragédie, že většina lidí tohle riziko nerozpoznala. Halík rovněž dodává, že se nemáme bát, ale uvědomit si nebezpečí a „nepodělat se“ strachy. Sledujte rozhovor v úvodu článku.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud