Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Kajínek sháněl auto za stovku. Je z toho spojenectví s Charouzem, mají tajemné plány

Kajínek sháněl auto za stovku. Je z toho spojenectví s Charouzem, mají tajemné plány

Sociální sítě v posledních dnech obletěly fotky, na nichž omilostněný vrah Jiří Kajínek pózuje s „celebritkou“ Dominikou Myslivcovou. Mnohé zřejmě napadlo, jak k poněkus nepochopitelnému setkání došlo. Jak informuje Blesk.cz, jedná se o dílo Antonína Charouze. Dříve jeden z nejbohatších mužů v Česku, dnes sužovaný značnými finančními problémy, se totiž podle serveru Kajínka ujal.

„Jiří Kajínek sháněl auto. Prvně volal do servisu, pak volal dál, až dostal na mě číslo a já na něj,“ prozradil Blesku Charouz, jak se dostal do styku s omilostněným vězněm.

„Volal mi s tím, že by chtěl naše auto za stovku,“ prozradil podnikatel. V jednom ze svých projektů totiž půjčuje mladým lidem malá auta za taxu 100 Kč za den. Charouz tvrdí, že to byl jeho úplně první kontakt s Kajínkem, nelze ale vyloučit, že se mohou znát už z dob kolem revoluce.

Hned si ale neplácli. „Ve firmě se to zvažovalo, někteří lidé byli kvůli jeho minulosti proti,“ přiznal Charouz . A nakonec prý Kajínek zavolal, že může jezdit autem své brněnské přítelkyně, které je navíc větší. S Charouzem ovšem rychle vymysleli jiný „kšeft“: Rozhovor pro videoblog Charouzovy „chráněnkyně“ Myslivcové.

„To si zase nějaký čas na rozmyšlenou vzal on, že se musí zeptat přítelkyně. Byla asi lehce proti, protože, co si budeme povídat, ta růžová chlapy trochu irituje. Ale on to bral jako recesi,“ prozradil Charouz, jak došlo k tomu, že se Dominika fotila s Kajínkem ve svém karlínském bytě, který pro ni nejspíš právě Charouz zajišťuje.

Co dalšího má Kajínek ze spojenectví? Čtěte pokračování článku zde.