Kajínek sháněl auto za stovku. Je z toho spojenectví s Charouzem, mají tajemné plány | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Kajínek sháněl auto za stovku. Je z toho spojenectví s Charouzem, mají tajemné plány

Kajínek sháněl auto za stovku. Je z toho spojenectví s Charouzem, mají tajemné plány

Sociální sítě v posledních dnech obletěly fotky, na nichž omilostněný vrah Jiří Kajínek pózuje s „celebritkou“ Dominikou Myslivcovou. Mnohé zřejmě napadlo, jak k poněkus nepochopitelnému setkání došlo. Jak informuje Blesk.cz, jedná se o dílo Antonína Charouze. Dříve jeden z nejbohatších mužů v Česku, dnes sužovaný značnými finančními problémy, se totiž podle serveru Kajínka ujal.

„Jiří Kajínek sháněl auto. Prvně volal do servisu, pak volal dál, až dostal na mě číslo a já na něj,“ prozradil Blesku Charouz, jak se dostal do styku s omilostněným vězněm.

„Volal mi s tím, že by chtěl naše auto za stovku,“ prozradil podnikatel. V jednom ze svých projektů totiž půjčuje mladým lidem malá auta za taxu 100 Kč za den. Charouz tvrdí, že to byl jeho úplně první kontakt s Kajínkem, nelze ale vyloučit, že se mohou znát už z dob kolem revoluce.

Hned si ale neplácli. „Ve firmě se to zvažovalo, někteří lidé byli kvůli jeho minulosti proti,“ přiznal Charouz . A nakonec prý Kajínek zavolal, že může jezdit autem své brněnské přítelkyně, které je navíc větší. S Charouzem ovšem rychle vymysleli jiný „kšeft“: Rozhovor pro videoblog Charouzovy „chráněnkyně“ Myslivcové.

„To si zase nějaký čas na rozmyšlenou vzal on, že se musí zeptat přítelkyně. Byla asi lehce proti, protože, co si budeme povídat, ta růžová chlapy trochu irituje. Ale on to bral jako recesi,“ prozradil Charouz, jak došlo k tomu, že se Dominika fotila s Kajínkem ve svém karlínském bytě, který pro ni nejspíš právě Charouz zajišťuje.

Co dalšího má Kajínek ze spojenectví? Čtěte pokračování článku zde.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.