Keškařka, která vyhrála boj o život, popisuje hrůzný zážitek. Věří, že je její přítel stále naživu | info.cz

Články odjinud

Keškařka, která vyhrála boj o život, popisuje hrůzný zážitek. Věří, že je její přítel stále naživu

Keškařka, která přežila sobotní tragédii v Motolském potoce stále věří, že je její přítel živý a žádá veřejnost o pomoc. O svůj zážitek se rozhodla podělit. 

Mladá žena z Kladenska, která vystupuje na Facebooku, zveřejnila záznam z policejní databáze pohřešovaných, prostřednictvím nějž pátrá po svém příteli Janu Česalovi. „Kdybyste ho náhodou někdo viděl. Měl na sobě černé triko s bílým nápisem Doga, vzadu na zádech. Potom maskáčové kapsáče a černé gumovky. Nemá u sebe doklady ani mobil,“ uvedla. V komentářích pak potvrdila, že jde o mladíka, kterého policie hledá v souvislosti se sobotní tragédií, při které zemřela její kamarádka.

Ona sama spolu s dalším kamarádem jako zázrakem přežila. Stále doufá, že se to mohlo podařit i jejímu partnerovi. „Byli jsme tam všichni čtyři. Kromě něho nás to všechny vyplivlo do Vltavy. A v té štole byly pouze holé stěny, takže se nedalo nikde zachytit. Pouze postranních žebříků, díky kterým se mohl dostat ven kanálem, pokud se mu povedlo se chytit,“ vysvětlila.

Celý článek si můžete přečíst na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud