Články odjinud

Komunisté proberou, jak dál po krachu jednání ANO a ČSSD, připouští i předčasné volby

Komunisté proberou, jak dál po krachu jednání ANO a ČSSD, připouští i předčasné volby

Vedle sjezdu sociální demokracie bude dnes probírat situaci po krachu jednání ČSSD a ANO o společné vládě podporované komunisty ústřední výkonný výbor KSČM. Očekává se, že širší vedení KSČM zaujme k dosavadním jednáním stanovisko, lídři komunistů ale v pátek naznačili, že budou čekat, zda delegáti sjezdu ČSSD rozhodnutí předsednictva ukončit jednání s ANO nepřehodnotí.

Komunisté se sejdou v pražské centrále, vedle aktuální situace proberou také přípravu mimořádného volebního sjezdu, který svolali do Nymburka na 21. duben, a kandidátky pro podzimní senátní volby.

Komunisté v jednáních o vládě počkají na kroky vítěze voleb hnutí ANO. Filip se chce sejít s prezidentem Milošem Zemanem, schůzka by se podle něj měla uskutečnit v první polovině příštího týdne. Komunisté jsou podle něj připraveni dál jednat, ale současně mluví o možnosti předčasných voleb.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud